Tanışma Hattı - Şiir Evim SiirEvim.Com ™
yerli şairler yabancı şairler
 
ANA SAYFA
Yeni Üye Kaydı
Yeni Şair/Şiir Kaydı
Günün Şiiri
Haberler
Şiir
Üye Sayfası
Forumlar
Sanat Galerisi
E-kartlar
Kimler Bağlı
Anket
İletişim
Yardım
FORUMLARDAN
SiirEvim Hakkında
Yazılanları Oku
Görüş Bildir

Şiir Evim Tanışma Hattı? TANIŞMA HATTI
Şiir Evim Hat onbinleri aşan sayıda,  kültür ve sanata ilgi duyan belirli bir düzeyde seçkin üyeye sahiptir. 

Şiir Evim Tanışma Hattı 'nın amacı, bu üyelerimiz arasında tanışmayı kolaylaştırmak, sıcak ve seviyeli bir ortam oluşturmaktır.

Tanışma hattında bilgileri bulunan üyelerimize "özel mesaj" yazmak ya da kendi bilgilerinizi tanışma hattına kayıt etmek için öncelikle Şiir Evim Üyesi olmanız gerekmektedir. 

Şiir Evim üyesi olmak için tıklayın (ücretsiz)

? NASIL ÇALIŞIYOR
Tanışma Hattında kendisini tanıtan üyelerimize ait bilgileri gözden geçirin ve tanışmak /özel mesaj yazmak istediğiniz üyenin rumuzuna tıklayın. 

Karşınıza, bu üyeye "özel mesaj" yazmanız için bir kutucuk çıkacaktır. Bu kutucuğa mesajınızı yazıp gönderdiğinizde mesajınız ilgili üyeye Şiir Evim üzerinden ulaştırılır. 

Mesaj yazdığınız kişiler Adınız, E-mail adresiniz gibi özel bilgilerinizi görmezler, sadece rumuzunuzu görürler ve yazacakları cevap size yine Şiir Evim üzerinden ulaştırılacaktır.

KENDİNİZ KAYIT ETMEK

Kendinizi Tanışma Hattı'na kayıt etmek (ve Şiir Evim üyeleri tarafından fark edilmek için) Kayıt sayfasına gidin ve kendinizi tanıtan kısa bir metin yazın.

Bu metni daha sonra dilediğiniz anda yine bu sayfaya girerek değiştirebilir ya da silebilirisiniz.

MESAJ KUTUNUZU KONTROL ETMEYİ UNUTMAYIN !!

Tanışma Hattı'nda bilgilerinizi gören bir kişinin sizeyazacağı mesajlar ya da sizin yazdığınız mesajların yanıtları size Şiir Evim üzerinden ulaştırılacaktır.

Bu nedenle belirli aralıklarla Mesajlarım sayfasına girerek size gelen mesajları kontrol etmeyi ihmal etmeyin :) 

İKİ TEMEL  PRENSİP
1. Üyelere ait bilgilerin kesin bir şekilde korunması ve asla üçüncü kişilerce görülememesi.
2. Mesaj almak istemeyen üyelere, mesaj gönderiminin engellenmesi ve rahatsız edilmemelerinin sağlanması.
 

Şiir Evim %100 Güvenli

Şiir Evim aktivilerine hangi ölçüde katılıyor olursanız olun, Şiir Evim'e vermiş olduğunuz bilgiler %100 güvende. Size hergün onlarca mesaj geliyor ve siz de onlarca mesaj yazıyor olabilirsiniz. Bu trafik içinde hiç bir Şiir Evim üyesi Adınız, E-mail adresiniz gibi özel bilgilerinizi göremeyecektir.
Üyelerden mesaj almak istemiyorsanız
Şiir Evim üyelerinden mesaj almak istemiyorsanız Bilgilerim sayfasına giderek ayarlarınızı değiştirin. Burada mesaj yazımı için üç seçenek göreceksiniz:

- Tüm Üyeler: Bu seçeneği seçtiğinizde tüm Şiir Evim üyeleri, size mesaj yazabileceklerdir. 

- Yalnız Arkadaşlarım: Bu seçeneği seçtiğinizde, sadece Arkadaşlarım listenize aldığınız kişiler size mesaj yazabilecek, diğer üyeler yazamayacaktır.

- Hiçkimse: Bu seçeneği seçtiğinizde hiç bir Şiir Evim üyesi size mesaj yazamayacaktır.

Lütfen şunu göz önünde bulundurun: seçeneğiniz ne olursa olsun, mesaj yazdığınız bir kişi, her durumda cevap olarak size yeni bir mesaj gönderebilecektir.

  

Şiir Evim ve Üyelik ile ilgili her türlü soru ve sorunda uyelik@siirevim.com adresine yazabilir ya da buraya tıklayabilirsiniz.

  • Şiir Evim - SiirEvim.com Hakkında | Yayın Hakkı Notu | Bilgilerin Gizliliği | Künye | Yardım | İletişim
  • Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece SiirEvim.Com'a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Sitenin görsellerini oluşturan sayfaların bir kısmı diğer şiir/kültür/sanat/edebiyat sitelerinden alınmıştır ancak programlanması tamamen Sinan Eldem'e aittir.

    Tüm Hakları Saklıdır Şiir Evim 1999 - 2018 © Ahmet Bahadır UÇAR
    Sayfa 0.153 saniyede yüklendi.