Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
Üyelik Sözleşmesi

1. İşbu sözleşmesinin amacı; aşağıda adı yazılı olan kullanıcının SiirEvim.Com sitesinde kendi şiirlerini ve diğer eserlerini, kaydedebilmesi, düzenleyebilmesi, silebilmesi, ziyaretçi görüşlerini ve mesajlarını kabul etmesi, okuması, cevaplaması, biyografisini yayınlaması, resimlerini yayınlamasını sağlamaktır.

2. Bu sözleşmeyi onaylayan kullanıcı şiirinin ve diğer eserlerinin, biyografisinin, resimlerinin SiirEvim.Com sitesinde ve anlaşmalı olduğu diğer sitelerde yayınlanmasını, e-mail ile gönderilmesini kabul etmektedir.

3. Bu sözleşmenin onaylanmasını müteakiben, başvuruda bulunan üyenin şiirleri ve diğer eserleri yayınlanmaya başlanacaktır. Ancak SiirEvim.Com, gerekli görmesi halinde kullanıcıdan ek belgeler göndermesini isteyebilir.

4. Kullanıcı, yukarıdaki şair adının, kendi gerçek adı veya takma (müstear) adı olduğunu beyan eder.

5. Kullanıcı aşağıdaki bilgileri yazılı olan SiirEvim.Com üyelik hesabının kendisine ait olduğunu beyan eder.

6. Kullanıcı bu sözleşme ile ilişkilendirilen ve aşağıda bilgileri verilen üyelik hesabını bizzat kendisi kullanacağını, bu hesaba ilişkin kullanıcı adı ve şifresinin kendi sorumluluğunda olduğunu kabul eder.

7. SiirEvim.Com yukarıda adı verilen şaire / yazara ait yeni şiirlerin ve eserlerin yayınlanmak üzere kayıt edilmesini, sadece, kullanıcıya ait olan ve numarası aşağıda belirtilen üyelik hesabına açık tutacak bir düzenleme yapabilir. (Bu durumda, şairin / yazarın yeni eserleri sadece kullanıcının kendisi tarafından eklenebilecektir.)

8. Kullanıcı, kaydettiği şiir ve diğer materyallerin ve yapacağı işlemlerin yasalara uygun olacağını, yapacağı tüm bu işlemlerden doğan cezai ve hukuki sorumluluğun kendisine ait olacağını taahhüt eder.

9. Sözleşmeyi kabul edip onaylayan kullanıcı tarafından kaydedilen tüm materyallerden ve yaptıkları işlemlerden SiirEvim.Com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

10. SiirEvim.Com, herhangi bir gerekçe göstermeksizin, kullanıcının işlem yetkilerini kısıtlama veya tamamen iptal etme; üyelik hesabını geçici olarak durdurma veya iptal etme; kullanıcının şiir ve diğer eserlerinin yayınını durdurma veya tamamen silme hakkına sahiptir.

11. Kullanıcı, SiirEvim.Com'a kayıt ettiği şiirlerinin / eserlerinin silinmesini dilediği zaman talep edebilir.

12. Kullanıcının bu sözleşmeden önce SiirEvim.Com'a kayıt ettiği veya sonra kayıt edeceği herhangi bir şiirin veya diğer bir tür eserin, bir başka kişiye ait olduğunun anlaşılması durumunda, SiirEvim.Com, kullanıcıya ait bilgileri hak sahibine ve ilgili mercilere verecektir.

13. SiirEvim.Com üyesi, bu formu doldurup ilgili butonuna basmakla bu sözleşmenin tamamını kabul etmiş sayılır.