Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
Yayın Hakkı Notu
Bu sitede yer alan şiirlerin yaklaşık %50'si doğrudan şairlerin kendileri tarafından, sitede yayınlanmaları için kayıt edilmiştir. Diğer şiirler ise sadece bilgi vermek amacıyla iyi niyetle sunulmaktadır ve şiirleri okuyan kişilerden herhangi bir ad altında maddi yarar elde edilmemektedir. Şiirlerini kendileri kayıt etmemiş olan şairlerden konuyla ilgili yazılı izin alınması çalışmamız devam etmektedir. Bu çalışma kapsamında yayınevleri ve şairlerle görüşmekteyiz. Bir şairin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait şiirlerin sitemizden 24 saat içinde yayından kaldırılmasını garantilemekteyiz.

SiirEvim.Com 'da yer alan şiirlerin başka herhangi bir medya ortamında yayınlanması, çoğaltılması, dağıtılması, listelenmesi işlemleri için telif hakları kanunları ve ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu tür işlemler şiirlerin yasal yayın haklarını elinde bulunduran kişilerin izinlerini gerektirir. 

SiirEvim.Com 'a şiirlerini kayıt eden, ekleyen veya kayıt edilmek üzere e-mail yoluyla gönderen kişilerin bu davranışları, sözkonusu şiirlerin SiirEvim.Com 'da yayınlanmasını kabul etmeleri anlamına gelir.  

SiirEvim.Com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, metodların, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece)

SiirEvim.Com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir. 

SiirEvim.Com