yerli şairler yabancı şairler
 
ANA SAYFA
Yeni Üye Kaydı
Yeni Şair/Şiir Kaydı
Günün Şiiri
Haberler
Şiir
Üye Sayfası
Forumlar
Sanat Galerisi
E-kartlar
Kimler Bağlı
Anket
İletişim
Yardım
FORUMLARDAN
SiirEvim Hakkında
Yazılanları Oku
Görüş Bildir

Yayın Hakkı Notu

 
Bu sitede yer alan şiirlerin yaklaşık %50'si doğrudan şairlerin kendileri tarafından, sitede yayınlanmaları için kayıt edilmiştir. Diğer şiirler ise sadece bilgi vermek amacıyla iyi niyetle sunulmaktadır ve şiirleri okuyan kişilerden herhangi bir ad altında maddi yarar elde edilmemektedir. Şiirlerini kendileri kayıt etmemiş olan şairlerden konuyla ilgili yazılı izin alınması çalışmamız devam etmektedir. Bu çalışma kapsamında yayınevleri ve şairlerle görüşmekteyiz. Bir şairin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait şiirlerin sitemizden 24 saat içinde yayından kaldırılmasını garantilemekteyiz.

SiirEvim.Com 'da yer alan şiirlerin başka herhangi bir medya ortamında yayınlanması, çoğaltılması, dağıtılması, listelenmesi işlemleri için telif hakları kanunları ve ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu tür işlemler şiirlerin yasal yayın haklarını elinde bulunduran kişilerin izinlerini gerektirir. 

SiirEvim.Com 'a şiirlerini kayıt eden, ekleyen veya kayıt edilmek üzere e-mail yoluyla gönderen kişilerin bu davranışları, sözkonusu şiirlerin SiirEvim.Com 'da yayınlanmasını kabul etmeleri anlamına gelir.  

SiirEvim.Com 'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, metodların, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) SiirEvim.Com 'a aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir. 

SiirEvim.Com

 


  • Şiir Evim - SiirEvim.com Hakkında | Yayın Hakkı Notu | Bilgilerin Gizliliği | Künye | Yardım | İletişim
  • Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece SiirEvim.Com'a aittir. Sitemizde yer alan şiirlerin telif hakları şairlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Sitenin görsellerini oluşturan sayfaların bir kısmı diğer şiir/kültür/sanat/edebiyat sitelerinden alınmıştır ancak programlanması tamamen Sinan Eldem'e aittir.

    Tüm Hakları Saklıdır Şiir Evim 1999 - 2018 © Ahmet Bahadır UÇAR
    Sayfa 0.373 saniyede yüklendi.